Wydawnictwo Literackie Top Marką 2021!

02.11.2021

Z ogromną radością ogłaszamy, że Wydawnictwo Literackie drugi rok z rzędu zajmuje 1 miejsce w rankingu Top Marka! Oznacza to, że WL jest najsilniejszym medialnie brandem wśród polskich wydawnictw książkowych.

Top Marka to największe w Polsce badanie marek. Wyniki XIV edycji ogłosiły Magazyn „Press” i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Analiza medialności dotyczyła aż 500 marek z 50 branż i objęła 108 mln informacji. W raporcie  przeanalizowano materiały z prasy, internetu i social media opublikowane w okresie od 1 lipca 2020 roku do 30 czerwca 2021 roku: 2 mln tekstów prasowych, 16 mln internetowych i 90 mln postów w mediach społecznościowych.

W badaniu wyselekcjonowano 50 branż najczęściej pojawiających się w mediach. W każdym z sektorów wyłoniono 10 brandów, o których było najwięcej wzmianek. W kolejnym etapie szczegółowo przeanalizowano materiały dotyczące każdej marki, biorąc pod uwagę przyjęte wskaźniki, decydujące ostatecznie o sile brandu. Raport uwzględnia rankingi branżowe oraz klasyfikację 500 marek. Pięćdziesięciu najsilniejszym medialnie brandom przyznano tytuł i statuetkę Top Marka 2021.

Dziękujemy wszystkim naszym autorkom i autorom, czytelniczkom i czytelnikom, współpracownikom od tłumaczy po drukarzy i księgarzy.

Więcej informacji znajdziecie tu: https://topmarka.eu/top-marka-2021.html