Wydawnictwo Literackie

Promocje

WL poleca WL - część 30

Za nami połowa września – miesiąca, którego zwieńczeniem jest Międzynarodowy Dzień Tłumacza/Tłumaczki! Tym razem oddajemy głos Maciejowi Świerkockiemu, który poleca Żywe morze snów na jawie Richarda Flanagana. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty cenowej na ten tytuł!  


„Szanowni Czytelnicy i Czytelniczki, z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem polecam Wam do lektury najnowszą wydaną u nas przez Wydawnictwo Literackie powieść wybitnego tasmańskiego pisarza, Richarda Flanagana, laureata Nagrody Bookera (2014), którego mam zaszczyt i przyjemność dla Państwa przekładać już od dziesięciu lat. <<Żywe morze snów na jawie>> to książka niełatwa emocjonalnie i niezwyczajna stylistycznie, pisana jak gdyby esemesowym, internetowym stylem, poruszająca jednak tematy uniwersalne, jak niewola życia i wolność umierania, zagłada naszego świata i jego kosmiczna, biologiczna moc odradzania się, ucieleśniona w kobiecie i kobiecości. Flanagan filozofuje mądrze, ale i z humorem, nawet jeśli pisze o niewesołej współczesności, której z powodzeniem od lat próbuje wymierzać artystyczną sprawiedliwość. Warto!”

Maciej Świerkocki, tłumacz literatury anglojęzycznej 


Promocja trwa do 25.09, do 9:00. 

Promocja jest skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych, którzy mogą zamówić maksymalnie 3 egzemplarze danego tytułu. Nie realizujemy zamówień hurtowych (od księgarni, antykwariatów itp.).

zobacz produkty1
WPROWADZAMY NOWĄ LISTĘ LEKTUR

Uwaga! Wprowadzamy nową listę lektur...na wrzesień.

Czy szkoła przed czy za wami, czy może trwa w najlepsze...Dla wszystkich, bez wyjątku i... ocen, za to z rabatem.

Wrzesień zaCZYTA się znakomicie!

Promocja potrwa do 29 września, do godz. 12.00.

Promocja jest skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych, którzy mogą zamówić maksymalnie 3 egzemplarze danego tytułu. Nie realizujemy zamówień hurtowych (od księgarni, antykwariatów itp.).

zobacz produkty80
Rabat 35% dla stałych klientów

Rabat lojalnościowy na całą ofertę (z wyłączeniem wybranych wariantów produktów) dla klientów, których sumaryczna wartość zamówień przekroczyła 500 złotych.

Więcej
Standardowy rabat 15% na całą ofertę

Ceny książek, audiobooków i E-booków w naszej księgarni internetowej mają standardowy rabat 15% (liczony od ceny detalicznej - okładkowej).

Więcej
Karty podarunkowe

Karta podarunkowa Wydawnictwa Literackiego to prezent nowoczesny - nieszablonowy, gustowny, dający obdarowanemu możliwość wyboru odpowiednich, a więc zawsze trafionych prezentów.

Zobacz
Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 150 zł oferujemy darmową dostawę.

Sposoby płatności i dostawy