Anna Dziewit-Meller ponownie nominowana!

11.03.2021

Rusza trzecia edycja Nagrody Literackiej ArtRage: w której Czytelnicy mogą ZAPOZNAĆ się z nominowanymi książkami, PRZECZYTAĆ je i wybrać ich zdaniem najlepszą. W której mają CZAS na przeczytanie i nie muszą wydać fortuny, by je zdobyć. Wśród nominowanych znalazła się powieść Anny Dziewit-Meller Od jednego Lucypera.
 
 
 
JAK TO DZIAŁA?
 
Wszystkie 8 książek nominowanych do nagrody dostępne jest w formie e-booków do kupienia w dwutygodniowym pakiecie w formule „płać, ile chcesz”. Dzięki temu każdy, kto chce się zapoznać z książkami przed głosowaniem, może to zrobić bez wydawania fortuny.
 
 
 
W tym roku jest też równoległy pakiet papierowy: dostępny również przez dwa tygodnie w modelu „kto kupuje szybciej, ten kupuje taniej” (a kto ostatni, ten i tak ma dobrą cenę).
 
 
 
Pakiety można zakupić od 11 do 25 marca.
 
 
 
Organizator nagrody daje czytelnikom ponad trzy miesiące na zapoznanie się z nominowanymi książkami. Głosowanie kończy się 25 czerwca. To wystarczający czas, by dowiedzieć się, które z tytułów naprawdę przypadły nam do gustu, a przez które (i dlaczego) nie mogliśmy przebrnąć. Po co taki czas? Dla nas priorytetem są Czytelnicy – skoro to oni głosują, to oni mają mieć łatwy dostęp do nominowanych książek i realną możliwość ich przeczytania.
 
 
 
O wysokości Nagrody, którą ArtRage przekaże laureatowi, decydują… Czytelnicy.
 
 
 
Od września 2020 do czerwca 2021 – kupujący dowolny pakiet BookRage w momencie deklarowania kwoty, którą płacą – mogą również określić, jaka część tej kwoty zasili budżet Nagrody ArtRage za rok 2020. Na ten moment suma zebrana na Nagrodę wynosi 7000 PLN i rośnie z każdym kolejnym pakietem! Przewidywana wysokość nagrody, którą chcemy osiągnąć do czerwca, to 10 000 PLN.
 
 
 
KRÓTKIE PODSUMOWANIE: „CO, GDZIE, JAK, KIEDY?”
 
 
Start pakietów BookRage i REWERS oraz początek głosowania: 11 marca 2021.
 
Koniec pakietów: 25 marca 2021.
 
Koniec głosowania: 25 czerwca 2021.
 
Ogłoszenie laureatki bądź laureata: 26 czerwca – 2 lipca 2021.
 
Kto może głosować na Nagrodę Czytelników: każdy, kto założy bądź już ma konto na ArtRage.pl i zakupi pakiet „Nagroda Literacka ArtRage za rok 2020” (w e-booku lub w papierze).
 
 
 
 
Źródło: materiały prasowe organizatora. Fot. Weronika Ławniczak