#wtrybieczytania - tydzień dziesiąty

22.05.2020

Izolacja już coraz mniejsza, ale pozostańcie #wtrybieczytania i zachęćcie do tego najmłodszych domowników, czytając im od kołyski! Nic nie sprawi tego lepiej niż fantastyczne, ciepłe, mądre i zabawne historyjki amerykańskiego klasyka Arnolda Lobela, które poleca ich tłumacz, Wojciech Mann.

 

Nie czekajcie! Czytajcie! Słuchajcie! Wciągajcie dzieciaki! Zasady są proste: co piątek pisarki, pisarze i tłumacze przedstawiają swoje czytelnicze typy, a my przygotowujemy dla Was ofertę specjalną. W tym tygodniu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka obejmuje ona książeczki Arnolda Lobela, które #wtrybieczytania poleca niezastąpiony Wojciech Mann, a my dorzucamy od siebie 50% rabatu na wszystkie wydania Wielbłądzicy baletnicy i innych bajek oraz audiobooka Żabka i Ropucha, a także 35% rabatu na najnowsze książeczki Lobela - Mysie bajeczki, Mysie przysmaki i Małą świnkę.

 

Oprócz specjalnej promocji na książki polecane przez naszych autorów i tłumaczy, możecie też skorzystać z oferty na pozostałe tytuły dziecięce WL. Masa świetnych książek czeka na Was TUTAJ.

 

"To bardzo wdzięczne i zabawne historie, więc ich tłumaczenie sprawia mi przyjemność. Mam nadzieję, że Wam taką samą przyjemność sprawi ich czytanie i słuchanie.

Choć przygody i problemy bohaterów Lobela niejako balansują na granicy spraw ludzkich i zwierzęcych, to są dla nas w pełni zrozumiałe. Jako osoba (trochę mi wstyd to przyznać) lubiąca wygodę, w pełni rozumiem małą świnkę desperacko poszukującą swojego mięciutkiego błotka :)

Zaprzyjaźniłem się z Żabkiem i Ropuchem. Szanuję też i podziwiam Tatę Mysz. Jako ojciec jednego syna mogę sobie tylko wyobrazić wielokrotność wyzwań i obowiązków. Ale wyobrażam sobie również radość i dumę z siedmiokrotnego ojcostwa".

Wojciech Mann

fot. Marcin Mann