WL na wirtualnych targach książki

20.05.2020

Dla wszystkich, którzy tęsknią za targami i festiwalami literackimi, mamy dobrą wiadomość. Choć w najbliższy weekend nie spotkamy się na Stadionie Narodowym, nasi autorzy – Jacek Dukaj oraz Janusz L. Wiśniewski – będą czekać online na swoich czytelników.

 

Empik zaprasza czytelników na Wirtualne Targi Książki, które odbędą się w dniach 20-26 maja. W ramach tego wydarzenia zaplanowano kilkanaście spotkań autorskich online, wśród których szczególnie polecamy spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim poświęcone jego najnowszej książce Nazwijmy to miłość (premiera 20 maja). Z autorem rozmawiać będzie Justyna Dżbik, transmisja na żywo będzie dostępna na Facebookowych stronach Empiku i Wydawnictwa Literackiegow piątek 22 maja o 18:00.

 

Jacek Dukaj będzie gwiazdą wirtualnych targów książki Booktarg, które odbędą się między 21 a 24 maja. W piątek 22 maja o 19:00 będzie można posłuchać rozmowy, podczas której obok autora zasiądzie Tomasz Bagiński. Podczas spotkania, które poprowadzi Grzegorz Jankowicz, panowie będą rozmawiali między innymi o niedawnej premierze serialu Kierunek: noc zrealizowanego przez Netflix na podstawie powieści Jacka Dukaja Starość aksolotla. Rozmowa będzie dostępna na stronie booktarg.pl, stronie wydarzenia oraz na facebooku Wydawnictwa Literackiego. Piątek, 19:00.

 

Zapraszamy!

 

Zdjęcia autorów:
Jacek Dukaj - fot. Albert Zawada
Janusz L. Wiśniewski - fot. dyka-art.com